piątek, 04 wrzesień 2020 14:02

Romantyczne zaręczyny? Wiemy, gdzie je zorganizować

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Centrum MOLO Centrum MOLO

Zaręczyny. Ważny moment w życiu zakochanych. Chcemy, żeby było romantycznie, spektakularnie, wzruszająco. Możemy w nieskończoność wymieniać epitety. To ważny moment i chcemy, żeby był niezapomniany. Z wielu powodów. W końcu historią z zaręczyn będziecie się dzielić ze wszystkimi przez najbliższe lata.

 

Jeżeli zależy Ci, tutaj zwracamy się do przyszłego narzeczonego na niezapomnianej oprawie, zostań z nami do końca artykułu. Zdradzimy przepis na romantyczne zaręczyny.

Centrum MOLO to hotel położony nad samym Jeziorem Sulejowskim. Centrum Polski, bajeczne krajobrazy, romantyczna sceneria gwarantowana. Właśnie z obsługą hotelu rozmawialiśmy o przepisie na romantyczne zaręczyny. Hotel ma spore doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń. Na początek trochę statystyki. Najczęściej zaręczamy się blisko ważnych świat, a więc Walentynek, Bożego Narodzenia, czy urodzin ukochanej. Na drugim miejscu królują miesiące wakacyjne. Wspólny urlop, wyjazd tylko we dwoje sprawia, że panowie co, raz częściej decydują na zadanie tego pytania właśnie  w wakacje.

Większość zaręczyn odbywa się według standardowego scenariusza. Romantyczna kolacja, świecie, bukiet czerwonych róż i niebieskie pudełeczko na stole. Oklepane prawda? Czy taka historia zasługuje na opowiadanie z pokolenia na pokolenie? Sami sobie odpowiedzcie. Zresztą samo zasugerowanie wyjścia na kolację, wysyła sygnały ukochanej, że to będą chyba zaręczyny. Panowie przyznajcie po prostu, że od razu się zdradzacie.

Jaki pomysł na niezapomniane zaręczyny serwuje Centrum MOLO?

Ze względu na bliską lokalizację jeziora, wykorzystamy w pełni to miejsce. Będą to zaręczyny nad jeziorem. Zachód słońca, gorący piasek, a Wy na jachcie na wodzie.

Wiele par decyduje się na urlop wakacyjny lub weekend w Centrum MOLO. Pod pretekstem urlopu. Kiedy Wy korzystacie z dni wolnych od pracy, obsługa hotelu pracuje nad oprawą zaręczyn na jachcie. Tak całą tę logistykę możesz powierzyć doświadczonemu zespołowi. Przyznajcie to dopiero przepis na romantyczne zaręczyny. Taka organizacja z pewnością zrobi wrażenie na przyszłej żonie, a nawet nie tylko na niej.

Druga propozycja hotelu to zaręczyny na plaży. No dobrze, faktycznie zaproszenie ukochanej na plażę może od razu zdemaskować nasz plan. Jednak przyznajcie, że pomysł jest naprawdę romantyczny. Organizacją kolacji zajmie się oczywiście niezawodny personel hotelu. To z nimi ustalisz wszelkie szczegóły: wybór wina, menu, rodzaj kwiatów oraz inne niespodzianki.

Organizacja zaręczyn w hotelu niesie za sobą sporo udogodnień. Po pierwsze macie do pomocy doświadczony zespół, które nie jednej już zaręczyn organizował. Wieczorna kolacja w hotelu, w tym kolacja zaręczynowa nie musi kończyć się powrotem do domu. Pierwszą noc jako zaręczeni możecie spędzić w hotelu i dopiero po śniadaniu udacie się do domu. Centrum MOLO w ramach niespodzianki świeżo upieczonym narzeczonym organizuje śniadanie w plenerze. Taka miła atrakcja na początek nowej drogi życia :)

Myślisz o zaręczynach i zależy Ci na niepowtarzalnej atmosferze?

Skontaktuj się z zespołem Centrum MOLO. Hotel przygotuje dla Was romantyczną oprawę zaręczyn.

 

Polecane

  • 1