wtorek, 28 styczeń 2020 17:25

Pokoje nad Jeziorem Sławskim w Józefowie

Oceń ten artykuł
(24 głosów)
Jezioro sławskie Jezioro sławskie

Marzysz o wczasach z malowniczym krajobrazem? Chcesz chociaż na chwilę wyrwać się z miejskiego pędu, który zaczyna Cię przerastać? Potrzebujesz chwili oddechu na łonie natury? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! Już teraz zarezerwuj zasłużone wakacje nad Jeziorem Sławskim w Józefowie https://www.wjozefowie.pl/noclegi-jezioro-slawa/pokoje-jezioro-slawa/ To najlepsza okazja, aby sprawić przyjemność sobie i bliskim. 


Jezioro Sławskie w Józefowie - lokalizacja, informacje, dojazd

Jezioro Sławskie to największy akwen w województwie lubuskim. Położony jest na Pojezierzu Sławskim, w powiecie wschowskim, w miejscowości Józefów. Charakterystyczną cechą Jeziora jest jego wielkość, bowiem długość efektywna wynosi 9200 m, szerokość 1510 m. Natomiast linia brzegowa to aż 24650 m. Jezioro Sławskie miało bardzo duże znaczenie w początkowej historii naszego kraju. To właśnie w okolicach Jeziora Sławskiego rodziła się historia Słowian. W okolicy do dziś krąży wiele legend z przeszłości, które wciągają i zachwycają turystów.

Dodatkowymi atrakcjami znajdującymi się w pobliżu Jeziora są m.in. trasa piesza, której szlak wynosi ok. 31 km oraz dwie trasy rowerowe (10 km i 11 km). Natomiast nad Zatoką Krępińską usytuowany jest Port Lubiatów, którym stacjonują kluby żeglarskie. 

Najpopularniejszą trasą dojazdu nad Jezioro Sławskie w Józefowie jest droga krajowa S5, która biegnie od Poznania, aż po Józefów. Natomiast trasą S3 dojedziemy bezpośrednio do Zielonej Góry, która znajduje się zaledwie 60 km od Jeziora Sławskiego

Pokoje nad Jeziorem Sławskim w Józefowie

Obecnie w okolicach Jeziora Sławskiego znajduje się ok. 40 różnych obiektów noclegowych dla turystów. Jednym z najpopularniejszych obiektów na terenie powiatu wschowskiego jest Ośrodek Wypoczynkowy Józefów https://www.wjozefowie.pl Bez dwóch zdań oferta obiektu zaspokoi potrzeby niemal wszystkich gości. Ośrodek zajmuje się wynajmem pokoi hotelowych, sali na wszelkie okoliczności ( tj. komunie, wesele, szklenia, imprezy okolicznościowe i szkoleniowe). A żeby tego było mało, to Ośrodek ulokowany jest nad samym Jeziorem Sławskim oraz tuż przy pięknym lesie. 

W ofercie noclegowej Ośrodka Wypoczynkowego Józefów znajdują się apartamenty i pokoje na weekendy oraz na dłuższy urlop dla par, osób starszych, jak i rodzin z dziećmi. Wysoki standard pokoi sprawi, że w połączeniu z przepiękną naturą oddasz się swoim aktywnościom i zapomnisz o miejskim zgiełku. Ale to nie wszystko, bowiem obok wysokiego standardu usług, komfortu i zapierającej dech w piersiach lokalizacji, Ośrodek Wypoczynkowy może pochwalić się konkurencyjnymi cenami. 
W ofercie Ośrodka Wypoczynkowego Józefów mamy możliwość zarezerwowania pokoju 2-, 3- oraz 4-osobowego. Cena jednego noclegu dla jednej osoby wynosi 46 zł. Kolejnym wariantem, który turyści otrzymują od lubuskiego obiektu są Apartamenty. Cena z jedną noc od osoby to 65 zł. Pobyt dzieci do 2 lat jest darmowy, natomiast dzieci do 7 lat otrzymują aż 50% zniżki. Dobra wiadomość również dla miłośników zwierząt. Obiekt jest przyjazny dla wszystkich domowych zwierząt, a pobyt kota lub psa wynosi 7 zł za dobę. 

Polecane

  • 1