środa, 31 sierpień 2022 15:19

Obozy windsurfingowe dla aktywnych - poczuj wiatr we włosach!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
obozy windsurfingowe obozy windsurfingowe pixabay

Wakacje dobiegają końca, a Ty wciąż poszukujesz nowych wrażeń i sposobów na wyciśnięcie z tegorocznego lata wszystkiego, co najlepsze? W takim razie obozy windsurfingowe czekają właśnie na Ciebie!

Oferta przygotowana przez profesjonalną szkołę windsurfingu FunSurf obejmuje kursy i szkolenia dla osób w każdym wieku, bez względu na poziom umiejętności, czy doświadczenia. Wystarczy, że lubisz spędzać aktywnie czas i masz ochotę na nowe wyzwania, a obozy windsurfingowe sprawdzą się idealnie!

Szkoła kitesurfingu i windsurfingu FunSurf - oferta

Każdy, kto planuje rozpocząć naukę danej dyscypliny sportów wodnych, powinien zwrócić się do profesjonalisty, który pokaże, jak w bezpieczny sposób poruszać na desce oraz zminimalizować ryzyko stłuczeń. Z pomocą nadchodzi więc szkoła kitesurfingu FunSurf, oferująca szkolenia z zakresu sportów wodnych, takich jak windsurfing, czy wingfoil. Oferta obejmuje kursy i obozy, skierowane do osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Nauka odbywa się na sprawdzonym i bezpiecznym akwenie w asekuracji licencjonowanych instruktorów FunSurf oraz ratowników medycznych. Kursy podzielone są na tryb grupowy oraz indywidualny, dzięki czemu każdy może zdecydować o ilości obecnych osób. Ponadto kursanci mogą korzystać z najnowocześniejszego sprzętu od renomowanych producentów, co dodatkowo ułatwia cały proces i umożliwia swobodniejsze poruszanie się na desce. 

szkoła kitesurfingu

szkoła kitesurfingu

Obozy wingfoilowe i windsurfingowe

Dużą popularnością wśród oferty FunSurf cieszą się obozy wingfoilowe oraz windsurfingowe. Udział w nich może wziąć młodzież lub studenci. W przypadku drugiej grupy mowa o Student Camp, czyli jednym z najsłynniejszych obozów organizowanych przez szkołę. Co roku udział w nim bierze wiele młodych osób, które w przerwie między semestrami na studiach postanawiają wpaść do Chałup i wskoczyć na deskę. Studenci mają do swojej dyspozycji mini-miasteczko, w którym znajduje się: prywatna, piaszczysta plaża nad Zatoką, duża kuchnia z drewnianymi stołami, pomieszczenie z telewizorem, boisko do siatkówki, strefa chill, strefa workout, grill oraz przeszklona sala. Oprócz tego w czasie obozów odbywają się nie tylko lekcje z windsurfingu, wingfoila, czy też kitesurfingu, ale również wieczorne imprezy, gry w siatkówkę, czy też grille. W związku z tym obozy wingfoilowe oferowane przez szkołę FunSurf są świetną opcją dla aktywnych!

obozy wingfoilowe

obozy wingfoilowe

Jak zapisać się na windsurfing lub inną dyscyplinę w FunSurf?

Zapisy w szkole FunSurf są banalnie proste! Najszybszym sposobem jest wypełnienie formularza rezerwacyjnego, znajdującego się na stronie internetowej szkoły. Należy wybrać w nim pakiet, liczbę osób oraz termin. Po odesłaniu formularza pracownik FunSurf skontaktuje się z Tobą, aby ustalić pozostałe szczegóły. Możesz również dokonać rezerwacji drogą telefoniczną lub mailową. Na stronie internetowej szkoły znajdziesz wszystkie dane kontaktowe szkoły, dzięki którym bez problemu zarezerwujesz miejsce w mgnieniu oka. Nie wahaj się ani chwili dłużej i zapisz się na windsurfing, aby przeżyć przygodę swojego życia!

Polecane

  • 1