poniedziałek, 28 grudzień 2020 13:10

Noclegi w Tatrach – gdzie warto spędzić ferie?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
tatry noclegi tatry noclegi

Nocleg w górach to sposób na spędzenie wolnego czasu z dala od zgiełku miasta.

 Aktywne ferie na nartach doskonale sprawdzą się także jako plan na ferie zimowe – górski klimat pozwoli wyciszyć się i odpocząć oraz naładuje wszystkich domowników energią do działania. Jak znaleźć odpowiedni hotel w górach? Dlaczego Tatry to najlepszy kierunek podróży? Sprawdź, jak spędzić rodzinne ferie, o których długo nie zapomnicie!

Dlaczego warto jechać w góry?

Wyjazd w góry to zmiana klimatu oraz otoczenia, która pozytywnie wpływa na dzieci i dorosłych. Krajobrazy w Tatrach są niesamowitą atrakcją, a górski klimat nie tylko pomoże się wyciszyć, ale także będzie korzystny dla alergików czy osób chorowitych.

Specyficzny mikroklimat oraz bliskość natury to recepta na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną. Kontakt z przyrodą z pewnością ucieszy zarówno małych, jak i dużych, a niesamowite, zapierające dech w piersi krajobrazy na długo zapadną w pamięć.

Noclegi w Tatrach sprzyjają aktywności fizycznej, a w szczególności skłaniają do spróbowania swoich sił na stoku. Tatry noclegi oferowane przez hotel Jasna to nie tylko pobyt w wyjątkowym kompleksie noclegowym na Słowacji. Ten tatrzański hotel położony w samym środku ośrodka narciarskiego pozwala na aktywne spędzenie ferii w Dolinie Demianowskiej.

Jak znaleźć nocleg w Tatrach?

Wybór noclegu to bardzo ważna kwestia, która będzie miała wpływ na przebieg całego pobytu, dlatego rezerwacja odpowiedniego hotelu jest kluczowa. Warto stawiać na sprawdzone i polecane przez gości placówki – dobrym pomysłem jest korzystanie z rekomendacji znajomych oraz sprawdzenie opinii zamieszczanych na forach i stronach internetowych.

Jeden z najbardziej znanych ośrodków to tatrzański hotel Jasna na Słowacji, który wyróżnia się niecodziennym położeniem. Kompleks wypoczynkowy umiejscowiono w środku ośrodka narciarskiego Jasna w Dolinie Demianowskiej, dzięki czemu jazda na nartach jest możliwa już po przekroczeniu progu budynku. Zakwaterowanie bezpośrednio na stoku pozwala cieszyć się pobytem w otoczeniu malowniczej przyrody w typowo górskim stylu.

Interesuje Cię nocleg w Tatrach? Wejdź na: https://www.bjornsonka.sk/pl/bjornson-eko-sport-hotel-2 i sprawdź, co może zaoferować Ci tatrzański hotel Jasna!

Popularny wśród gości hotel Jasna oferuje Tatry noclegi dopasowane do indywidualnych potrzeb – można zamieszkać tam w oryginalnym hotelu Björnsonka z 1952 roku albo w Willi, Hostelu lub domkach Tree Houses. Nowoczesne domki to integralna część zabudowy ośrodka, a minimalistyczna drewniana konstrukcja świetnie wpasowuje się w krajobraz, jaki oferują Niskie Tatry umożliwiając obcowanie z naturą. Ustawione bezpośrednio w lesie domki zapewniają prywatność i pozwalają poczuć bliskość przyrody.

Kompleks hotelowy Jasna stworzono z myślą o wszystkich członkach rodziny, dlatego ośrodek idealny dla rodzin z dziećmi jest również przyjazny psom. Dzięki bogatej historii, zakwaterowaniu w sercu ośrodka narciarskiego i otwartości na potrzeby gości stał się popularnym kierunkiem podróży i planów na ferie zimowe.

Polecane

  • 1