poniedziałek, 26 październik 2020 08:52

Gdzie spędzić na Słowacji zimowy urlop?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Hotel Björnson Słowacja Hotel Björnson Słowacja

Zima jest jedną z piękniejszych pór roku, ponieważ niską temperaturę rekompensuje nam śnieżny puch, który sprawia, że wszystko wygląda bajkowo.

 

Oczywiście nie wszędzie możemy doświadczyć dziś prawdziwego śniegu, dlatego wyjazdy na narty w trakcie zimy są obecnie tak bardzo powszechne. Jednym z najczęściej wybieranych przez Polaków kierunków wyjazdu na narty jest Słowacja. Dlaczego tak bardzo lubimy spędzać tam zimowy urlop?

Słowacja, czyli najlepsze miejsce na wypoczynek

Dlaczego Polacy tak bardzo uwielbiają Słowację? Ponieważ jest ona bliźniaczo podobna do Polski! Wyjeżdżając na narty na Słowację, możemy cieszyć się widokiem pięknego Parku Narodowego Niskie Tatry, a także południową częścią Tatr Wysokich. Jest to doskonałe miejsce na relaks, a także aktywny wypoczynek, ponieważ narciarstwo cieszy się na Słowacji bardzo dużą popularnością. Noclegi Tatry, to jedna z częściej wpisywanych w wyszukiwarki fraz, dotycząca wyjazdów na Słowację. Ogólnie rzecz biorąc, na Słowacji jest bardzo dużo różnych hoteli, noclegów, czy domków do wynajęcia, jednakże jedna oferta wyróżnia się z tłumu swoim oryginalnym wyglądem i najwyższą jakością wykończenia. Mowa tu oczywiście o hotelu Björnson, który (jak sama nazwa wskazuje) garściami czerpie ze skandynawskiego stylu i wzornictwa. Hotel ten jest jedyny w swoim rodzaju, gdyż goście mają do dyspozycji niezwykle klimatyczne i przytulne drewniane domki. Wystrój tych domków jest na najwyższym światowym poziomie, gdyż zostały one urządzone w pięknym i eleganckim stylu skandynawskim.

Maksymalny komfort i wygoda, czyli kwintesencja hotelu Björnson

Hotel Björnson cieszy się bardzo dużym uznaniem, a turyści odwiedzają to miejsce nie tylko zimą, ale także i podczas pozostałych pór roku. Jasna to nie tylko doskonałe miejsce do jazdy na nartach, czy snowboardzie, ponieważ piękne krajobrazy i multum atrakcji zapewniają odprężający wypoczynek. Słowacja jest coraz bardziej popularna wśród turystów z Europy, a także tych spoza jej granic, dlatego teraz jest najlepszy czas, żeby wybrać się na udany wypoczynek.

Jeżeli hotel Jasna, to najlepszym możliwym wyborem jest ekskluzywny hotel Björnson!


Polecane

  • 1