wtorek, 01 listopad 2022 12:05

3 pomysły na spędzenie świąt i sylwestra

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
bal sylwestrowy w Hotelu Czarny Potok bal sylwestrowy w Hotelu Czarny Potok pexels

Święta i sylwester to magiczny czas w roku. Każdy chciałby spędzić go jak najlepiej. W końcu w ciągu tych kilku dni można poczuć prawdziwą magię i szkoda byłoby ją przegapić.

Sposób na spędzanie świąt i sylwestra warto przemyśleć z pewnym wyprzedzeniem. Najlepsze i najciekawsze oferty szybko znikają z rynku, więc warto planować z pewnym wyprzedzeniem. Poznaj trzy ciekawe pomysły na spędzenie tych wyjątkowych dni.

1. W hotelu ze świąteczną atmosferą

Jeśli chcesz poczuć magię świąt, to na pewno przypadnie Ci do gustu oferta przygotowywana przez hotele. Wiele z nich przygotowuje dla swoich gości specjalną kolację wigilijną i bal sylwestrowy. Niektóre miejsca idą o krok dalej i oprócz tradycyjnej wieczerzy przygotowują dla swoich gości propozycję ciekawego spędzenia aż kilku dni. Przykład takiej oferty możesz przeczytać na https://www.hotelczarnypotok.pl/oferty-specjalne/poznaj-oferty/bal-sylwestrowy-w-gorach. Święta organizowane przez specjalistów to zawsze wyjątkowa atmosfera. Śnieg, lampki, choinka, muzyka na żywo i pyszne jedzenie z pewnością przypadną do gustu wszystkim członkom Twojej rodziny. Do tego też zwróć uwagę, że hotel przygotował atrakcję dla najmłodszych. Dzięki temu na pewno nie będą się nudzić i nie spędzą czasu z telefonem lub tabletem w dłoni. W końcu święta powinny być czasem rodzinnym! Najmłodszych na pewno ucieszy też możliwość spotkania ze świętym Mikołajem czy podziwiania szopek Bożonarodzeniowych. W miejscach, w których jest dużo turystów, zwykle jest też sporo atrakcji do zwiedzania i oglądania. Na pewno nie będziesz się nudzić i będziesz mieć okazję przeżycia czegoś wyjątkowego. 

2. Na tropikalnej wyspie

Jeśli nie przepadasz za śniegiem i nie masz ochoty ubierać choinki, to być może zechcesz ubrać palmę. Jeśli znudziły Ci się już polskie tradycje i chcesz zasmakować czegoś nowego, to spędzenie świąt na tropikalnej wyspie na pewno jest dobrą propozycją właśnie dla Ciebie. Na pewno nie zostaniesz tam poczęstowany karpiem czy pierogami, ale będziesz mieć okazję poznać zupełnie nową kulturę. Takie święta mogą jednak nie przypaść do gustu najmłodszym. Są one raczej propozycją dla zakochanych par oraz dla seniorów, którzy chcą zobaczyć w swoim życiu jak najwięcej. 

3. Z całą rodziną

Jeśli przegapiłeś najlepszy czas na zrobienie rezerwacji i w żadnym hotelu nie ma już wolnych miejsc, to nie znaczy, że nie możesz mieć pięknych świąt. Po prostu zorganizuj je samodzielnie. Najlepiej będzie jeśli wykorzystasz ten czas do odnowienia relacji ze swoją dalszą rodziną - wujostwem czy kuzynostwem. W roku jest niewiele okazji do dużych rodzinnych spotkań, a z pewnością są one bardzo wartościowe. Dlatego właśnie możesz stworzyć nową tradycję rodzinną i zaproponować wszystkim krewnym spędzenie wspólnego czasu. Jeśli podzielicie się przygotowaniami, to nikt nie poniesie zbyt wysokich kosztów ani nie będzie musiał dużo się napracować. Możecie też skorzystać z cateringu, a jeśli nie dysponujecie miejscem na spotkanie, to możecie wynająć ogrzewany namiot wraz z meblami ogrodowymi i postawić go obok domu. To łatwy sposób na organizację przyjęcia o każdej porze roku.

Polecane

  • 1