poniedziałek, 03 styczeń 2022 07:00

Pomoc drogowa: jakie zalety ma wsparcie profesjonalistów?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Pomoc drogowa Katowice Pomoc drogowa Katowice pixabay

Pomoc drogowa w Katowicach to wsparcie w mniej i bardziej standardowych sytuacjach – wykwalifikowani pracownicy firmy przywiozą paliwo, wymienią koło i pomogą uruchomić silnik z rozładowanym akumulatorem, a jednocześnie dokonają naprawy usterek czy zapewnią usługi lawetą.

Dlaczego warto znać numer do pomocy drogowej? Sprawdź, jak bez obaw wyruszyć w trasę!

Usługi pomocy drogowej to kompleksowe usuwanie skutków zdarzeń drogowych

Pełna obsługa zdarzeń drogowych to usuwanie ich skutków oraz dbałość o zabezpieczenie samochodu i bezpieczeństwo pasażerów. Pomoc drogowa Katowice stawia na najwyższą jakość usług, dlatego sprawne działanie i błyskawiczna reakcja na zgłoszenie jest standardem, na który mogą liczyć wszyscy kierowcy.

Firma świadcząca usługi pomocy drogowej oferuje diagnostykę i naprawy na miejscu, a w razie potrzeby – usługi lawetą pozwalające na przewiezienie pojazdu, który nie może samodzielnie poruszać się po drogach. Pomoc drogowa to również nieocenione wsparcie dla kierowców, którym w trasie zabrakło paliwa, przepaliła się żarówka albo rozładował się akumulator.

Wsparcie dla kierowców dostępne jest przez całą dobę

Podróże służbowe, rodzinne wycieczki i codzienna jazda samochodem mogą zostać niespodziewanie przerwane przez zdarzenia drogowe, które utrudniają dotarcie do celu. Nie możemy przewidzieć, kiedy nasz samochód dopadnie drobna usterka albo poważniejsza awaria, tym bardziej nie spodziewamy się momentu, w którym dojdzie do kolizji. W takich sytuacjach warto mieć zapisany numer telefonu do pomocy drogowej na https://www.drogowapomoc.com.pl, która każdego dnia wspiera kierowców na polskich drogach.

Usługi pomocy drogowej w Katowicach to całodobowe wsparcie w drodze obejmujące naprawy na miejscu zdarzenia pozwalające na przywrócenie sprawności samochodu oraz lawety, czyli bezpieczny transport uszkodzonych pojazdów. Z doświadczenia i kwalifikacji pracowników korzystają zarówno właściciele aut osobowych, jak i kierowcy busów oraz użytkownicy niektórych ciągników, maszyn rolniczych, kamperów czy przyczep kempingowych.

Polecane

  • 1