poniedziałek, 22 luty 2021 14:29

Wyposażenie łazienek – na, co warto zwrócić uwagę przy wyborze?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
HanoHano wyposażenie łazienek HanoHano wyposażenie łazienek

Urządzanie łazienki stawia inwestora przed dokonaniem wielu ważnych wyborów. Najwięcej czasu zazwyczaj poświęca się temu, by dobrać jak najlepiej wszystkie elementy.

Do najtrudniejszych wyborów zazwyczaj zalicza się ten polegający na doborze wanny lub prysznica, a także umywalki. Zobacz, czym się kierować wybierając wyposażenie łazienek i na jakie modele warto zwrócić swoją uwagę.

Wanna czy prysznic? Co wybrać? Jakie modele są godne uwagi?

Jednym z podstawowych dylematów osób urządzających łazienki jest to, czy wybrać prysznic, czy też postawić na wannę. Oba te rozwiązania mają swoje wady i zalety. Jeżeli przejrzysz ofertę HanoHano wyposażenie łazienek, z łatwością zauważysz, że obecnie na rynku jest wiele ciekawych modeli do wyboru. Jednak przyjęło się, że zazwyczaj w niewielkich łazienkach w blokach mieszkalnych montuje się kabiny prysznicowe, wanny rezerwując do większych pomieszczeń. W bardzo dużych łazienkach lub w domach, gdzie jest kilka tego typu pomieszczeń można spotkać się z oboma rozwiązaniami.

Jeżeli szukasz rozwiązania, które pozwoli optycznie powiększyć i poprawić proporcję pomieszczenia, zwróć uwagę na kabiny prysznicowe SanSwiss, które znajdziesz m.in. w ofercie HanoHano. Postaw na kabiny typu walk-in bez brodzika. To rozwiązanie jest też polecane dla osób starszych lub z trudnościami w poruszaniu się. Natomiast, jeżeli zależy Ci na klasycznym rozwiązaniu, zobacz brodziki Marmorin Design.

Wspomniana marka proponuje także wanny wolnostojące i przyścienne. Marmorin Design to przede wszystkim piękna i nowoczesna stylistyka pasująca do wielu łazienkowych aranżacji.

Jaki rodzaj umywalki wybrać do łazienki?

Kolejną grupą produktów, które budzą duże zainteresowanie wśród inwestorów urządzających łazienki, są umywalki. Do wyboru masz umywalki nablatowe oraz umywalki wolnostojące. Marmorin Design ma w swojej ofercie oba rodzaje tych produktów. Umywalki nablatowe polecane są tam, gdzie chce się zaoszczędzić przestrzeń i umieścić jak najwięcej mebli do przechowywania. Natomiast umywalki wolnostojące polecane są do większych pomieszczeń, gdzie można pozwolić sobie na poświęcenie nieco przestrzeni na większe modele.

Do umywalki warto dobrać odpowiednią baterię, która będzie pasowała do niej pod względem stylistyki. Zobacz między innymi baterie łazienkowe Kohlman, które pięknie podkreślą minimalistyczną formę wybranych przez Ciebie elementów wyposażenia tego wnętrza. W ofercie tej firmy znajdziesz także baterie wannowe i prysznicowe.

Polecane

  • 1