sobota, 13 marzec 2021 14:18

Sztuczne kwiaty jak żywe – 5 powodów, dlaczego warto mieć je w domu

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
sztuczne kwiaty jak żywe sztuczne kwiaty jak żywe

Jak sprawić, by w domu przez cały rok panowała wiosenna aura? Przede wszystkim warto wyposażyć wnętrza w kwiatowe dekoracje.

W połączeniu z subtelnymi przesłonami okien oraz tekstyliami w pastelowych odcieniach kwiaty będą prezentowały się wyjątkowo estetycznie. Sztuczne kwiaty jak żywe mogą z powodzeniem zastąpić prawdziwe rośliny zwłaszcza w sytuacjach, gdy nie możesz bądź nie chcesz posiadać w swoich wnętrzach żywych roślin.

Sztuczne kwiaty do domu alergików

Jeśli bliskie są Ci reakcje alergiczne na prawdziwe kwiaty, warto rozważyć zakup efektownych, wyglądających jak żywe kwiatów sztucznych. Dbałość o sztuczne rośliny, by nie stanowiły siedliska kurzu i drobnoustrojów sprawia, że w domu alergika może panować przyjemna atmosfera, niezależnie od uczuleń.

Sztuczne kwiaty jak żywe do zacienionych miejsc

Twoje pomieszczenia posiadają ekspozycję na północ? Niestety wiele roślin wymaga zdecydowanie więcej nasłonecznienia niż możesz zaoferować im na parapetach okien, wychodzących w kierunku północnym. Poszukując odpowiednich roślin do swojego wnętrza zajrzyj na stronę sklepu i hurtowni Kwiaty Guzik gdzie znajdziesz stylowe, sztuczne kwiaty jak żywe , które z powodzeniem zastąpią naturalne rośliny. Nowoczesne kwiaty sztuczne, umieszczone w doniczkach do złudzenia będą przypominały żywe kwiaty, a dodatkowo, nie musisz ich przesadzać i podlewać.

sztuczne kwiaty jak żywe

sztuczne kwiaty jak żywe

Sztuczne rośliny dla osób, które nie lubią zajmować się kwiatami

Nie wszyscy lubią pielęgnować kwiaty, zdarza się, że nie mają ręki do roślin. Z pomocą przychodzą rośliny sztuczne, które wyglądają  jak prawdziwe. Jeżeli zatem Twoje jedyne kwiaty uschły na dzień przed wizytą teściowej, to doskonały moment na wybór efektownych, ekskluzywnych kwiatów sztucznych.

Sztuczne kwiaty dla posiadaczy zwierząt

Niektóre, prawdziwe rośliny nie są odpowiednie dla właścicieli zwierząt domowych. Ciekawskie pupile mogłyby zechcieć spróbować soczyście wyglądającego, zielonego liścia lub łodygi. Trujące dla zwierząt, niektóre gatunki roślin nie powinny być uprawiane w domu, w którym są zwierzęta. W trosce o ich bezpieczeństwo i zdrowie. Dodatkowo, na korzyść sztucznych kwiatów w tym względzie przemawia ich trwałość oraz łatwość utrzymania w czystości. Wystarczy co jakiś czas przetrzeć liście, i kwiatostany wilgotną ściereczką i zapomnieć o rozrzuconej na podłodze ziemi z doniczek.

ekskluzywne kwaity sztuczne

ekskluzywne kwiaty sztuczne

Wiosna przez cały rok w domach osób zapracowanych

Osoby często wyjeżdżające lub bardzo zapracowane świadomie rezygnują z posiadania roślin. Brak możliwości regularnego zajmowania się kwiatami zmusza właściciela mieszkania/domu do eliminacji tej wspaniałej ozdoby. Dzięki sztucznym roślinom ich dom może wydawać się ciepły i jasny niezależnie od częstotliwości służbowych podróży.

Polecane

  • 1