środa, 19 sierpień 2020 13:44

Suknie, buty i salony ślubne - jak zabłysnąć na własnym wieczorze

Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Salony ślubne Kraków Salony ślubne Kraków

Jest taki dzień...

Wiele dziewczynek w dzieciństwie marzy o hucznym weselu, jak z bajki. Wydaje się, że nie ma w tym nic skomplikowanego.

Przystojny książę, radośni goście, miłość od pierwszego wejrzenia, wsparcie rodziny, idealny wygląd. Brakuje jednak w tym opisie istotnych szczegółów. Między innymi, jak wybrać właściwą suknię, buty, dodatki. Do tego zarezerwować salę, dopasować listę gości, dograć zespół i nie oszaleć? Ślub ma być twoim najwspanialszym przeżyciem, na którym to Ty będziesz księżniczką z bajki. Sprawdź jak stać się jedną z nich.

Krok po kroku do szczęścia

Ślub wraz z weselem to wielkie zamieszanie. Oprócz ogólnej radości rodzą się drobne problemy, nieprzewidziane okoliczności, a także konflikty, między innymi z rodziną pana młodego czy nawet własną. Zazwyczaj są to błahostki, jak kolor obrusu czy ustawienie talerzy. Jednak, gdy kilka małych negatywnych elementów zacznie się nawarstwiać, może się okazać, że wydarzenie, które ma być najlepszym przeżyciem w życiu, zamienia się w jego najgorszy koszmar. Nie daj się zwariować. Nie ma nic złego, w tym, że chcesz zadbać o każdy najmniejszy szczegół. Warto, żeby skupić się kolejno na poszczególnych etapach organizacji tego cudownego wydarzenia. Najpierw zająć się miejscem, listą gości oraz zespołem. Na pewno nie chcesz mieć nieprzyjemnych sytuacji na weselu, więc odpowiednie rozsadzenie gości, chociaż mozolne, przynosi pożądany efekt niegasnącej radości.

Klimat jak z bajki

Bez muzyki i przytulnego miejsca, nie zajdziesz daleko. Nie ma znaczenia, czy to dworek na uboczu czy przepiękna restauracja. Masz czuć, że to miejsce pozwoli ci zapamiętać ten dzień do końca życia. Wystrój, rozmieszczenie stołów i lista dań, to już kwestia gustu, a o gustach przecież się nie rozmawia. Dobra muzyka dopełni wyśnionego, bajkowego obrazu. Warto więc skorzystać ze sprawdzonego zespołu. Pamiętaj, że w tej najtrudniejszej części przygotować nie jesteś sama. Twoja druga połówka bierze to tak samo na siebie, jak Ty. Razem macie czuć się tam, jak w prawdziwej bajce.

W zamieszaniu odnajdź siebie

Gdy uda ci się zakończyć mniej przyjemny etap przygotowań, pora na najważniejszą dla ciebie część. Suknie ślubne, buty ślubne, odpowiednie dodatki, fryzura i make-up, to dla niektórych czarna magia. Może nawet zbyt często odkładana na ostatnią chwilę. Jednak dzięki załatwieniu powyższych elementów wcześniej, możesz się skupić tylko na sobie. Stać się Księżniczką na własnym przyjęciu. Tylko jak wybrać materiał, odcień, odpowiedni krój sukni ślubnej? W jakich butach będziesz wyglądać dobrze, a jednocześnie nie nabawisz się odcisków? Nie musisz się znać na wszystkim, by olśnić gości w 100 procentach.

Fachowa pomoc

Salony ślubne (Kraków i Katowice), często przez nas niedostrzegane, gdy przemykamy między galeriami sklepów, to idealne miejsce, by znaleźć wsparcie i coś dla siebie. Suknie ślubne, które nam się podobają na wieszaku, nie zawsze okazują się być idealnymi przy przymiarce. Nie chodzi o to, by rękaw ograniczał ci możliwość ruchu albo za długi tren miał się plątać między nogami. Salony ślubne służą dobrą radą, sugestią, co do kroju, a także doboru koloru i dodatków. Znają się na swoim fachu. Poza tym zawsze możesz zabrać najbliższą przyjaciółkę, by powiedziała ci szczerze, co sądzi na temat każdej sukni. Nie zapomnij jednak, że przy przy miarce warto uwzględnić buty ślubne. Nie chodzi o konkretny model, ale np. wysokość obcasa. Czasami różnica kilku centymetrów, potrafi zupełnie zmienić układ materiału.

Radość na zawsze

Pamiętaj, że ślub i wesele raczej zdarza się raz w życiu. Suknie ślubne, buty ślubne to ważne elementy, ale nie mogą przysłonić ciebie oraz twojego szczęścia. To ono ma priorytet. Gdy połączysz przygotowania z radością na samo wydarzenie, doświadczysz wyjątkowego przeżycia. Może nie będzie idealne pod każdym względem, ale na pewno zapisze się, jako niezapomniane na kartach twojej historii. Odwiedź salony ślubne już dziś i stań się prawdziwą księżniczką z własnych snów.

Polecane

  • 1