czwartek, 12 styczeń 2023 13:27

Spętanie miłosne – rytuał miłosny a czarna magia

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
 https://magiczne-rytualy.pl/rytualy-milosne  https://magiczne-rytualy.pl/rytualy-milosne pixabay

Rytuał miłosny to często wybór podjęty pod wpływem silnych emocji. Jednak pośpiech to zły doradca – decyzja o tym, aby odwiedzić wróżkę powinna być przemyślana.

Szczególnie jeśli w planach jest czarnomagiczny obrzęd, którego skutki mogą pozostać z nami przez całe życie. Jeden z takich uroków to spętanie miłosne – silny rytuał pozwalający przywiązać do siebie partnera niezależnie od jego woli. Na czym polega rytuał spętania? Kiedy czarna magia to najlepsze rozwiązanie? Sprawdź, czego możesz oczekiwać od magii miłosnej.

Rytuał miłosny jako sposób na znalezienie partnera

Magia miłosna to rytuały, które łączą bratnie dusze, skłóconych kochanków i dawnych partnerów. Z pomocą wróżki możesz odnaleźć szczęście w miłości bez względu na powody kłopotów sercowych. Przeszkodą nie będzie nieśmiałość i brak pewności siebie, prowadzony tryb życia czy dotychczasowe porażki w związkach. Jeśli wybierzesz czarna magię, nie będzie nią nawet brak wzajemności ze strony potencjalnego partnera.

Wybór rytuału to zawsze kwestia indywidualna, jednak dobra wróżka zazwyczaj poleca białą magię, która jest nie tylko skuteczna, ale też całkowicie bezpieczna. Tego rodzaju rytuały bazują na naturalnych więziach, dlatego gdy między tobą a wybrankiem nie ma żadnego połączenia, rytuał miłosny może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Czarna magia, a w tym spętanie miłosne, nie wymaga żadnej więzi. Wręcz przeciwnie – jakakolwiek więź utrudnia stworzenie sztucznego połączenia będącego fundamentem takiej relacji. Z tego powodu rytuał spętania polecany jest osobom, które nie są w żaden sposób połączone z wybranym partnerem albo łączy je z nim luźna relacja.

Niezależnie od rodzaju obrzędu, na jaki się zdecydujesz, działanie magii opiera się na energii astralnej. Nośnik stanowi energia, która po odpowiednim ukształtowaniu zostaje wysłana do wskazanej osoby z jasnym przekazem. W przypadku spętania przekaz energetyczny nie pokazuje możliwości, ale wywiera nacisk. Partner zostaje zniewolony i niejako zmuszony do określonej reakcji, czyli nawiązania kontaktu pod wpływem sztucznie wytworzonych emocji.

Czy spętanie miłosne wywołuje prawdziwe uczucia?

Spętanie miłosne wspierane jest przez nieprzychylne ludziom byty, a efekty obrzędu trudno cofnąć. Ten rytuał miłosny wykonują jedynie doświadczeni ezoteryści na specjalne życzenie osoby zamawiającej. Zazwyczaj jest to dosłownie „ostatnia deska ratunku”, kiedy rytuały z zakresu białej magii (rytuał egipski, rytuał miłosny na konkretną osobę), np. te z https://magiczne-rytualy.pl/rytualy-milosne, nie przyniosą oczekiwanych rezultatów.

Wybierając rytuał spętania musisz pamiętać, że to specyficzny obrzęd, a jego działanie umożliwia przywiązanie partnera na poziomie emocjonalnym. Taka magia miłosna nie potrzebuje ani zgody, ani wzajemności. Spętanie umożliwia wytworzenie sztucznej więzi i nawiązanie porozumienia na drodze przymusu. Energia astralna wymusza na twoim partnerze poddanie się – przywiązanie jest trwałe i wyjątkowo silne.

Spętanie miłosne wybierane jest, gdy wybranek nic nie czuje do osoby zamawiającej, a magia może bez przeszkód stworzyć pomiędzy nimi połączenie energetyczne. Musisz jednak pamiętać, że takie uczucie nie jest szczere – nie ma tu ani prawdziwych emocji, ani chęci budowania relacji. Pozbawiony wolnej woli partner tylko chwilowo wydaje się atrakcyjny, z czasem nienaturalne zachowanie może osłabić twój entuzjazm i poważnie zaszkodzić relacji.

Czarna magia i jej skutki uboczne

Skutki uboczne czarnej magii to bezpośredni wynik współpracy z nieprzyjaznymi bytami. Ich wsparcie ma swoją cenę, którą przyjdzie ci zapłacić wcześniej czy później. Aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji igrania z uczuciami drugiej osoby, wróżka wykonuje spętanie miłosne bez udziału osoby zamawiającej. Efekty uboczne rytuału mogą pojawić się mimo podjętych środków ostrożności – nawet po kilku latach od rzucenia uroku.

Skuteczność rytuału spętania jest bezapelacyjna, a jego efekty niezwykle trudno cofnąć. Co więcej, tak jak w przypadku białomagicznego uroku, tak i tutaj wróżka nie jest w stanie jednoznacznie stwierdzić, jakie konsekwencje może mieć wykonanie rytuału. Przed jego przeprowadzeniem warto zastanowić się, czy wymuszanie czegokolwiek przyniesie rezultaty, na które liczysz. Wszystkie wątpliwości rozwieje wróżka, której możesz zadać pytania na temat planowanego rytuału i ewentualnych skutków ubocznych.

Jakie są skutki uboczne spętania? Spętanie miłosne to jeden z najsilniejszych rytuałów miłosnych wywodzących się z czarnej magii. Już samo jego pochodzenie i sposób działania wskazują na ewentualne problemy w związku. Początkowo zdobycie wymarzonego partnera spowoduje euforię i da ci satysfakcję, jednak z czasem zaczniesz dostrzegać drobne niuanse takie jak sztuczne zachowanie, nienaturalne gesty i wymuszone słowa znacznie odbiegające od zachowania danej osoby przed rzuceniem na nią uroku. Gdy sztuczna więź przestanie być wystarczająca, w związku pojawią się kłótnie i konflikty, jednak rozstanie także nie przebiegnie gładko. Twój partner nie będzie w stanie od ciebie odejść, nie będzie też gotowy, aby pozwolić odejść tobie.

Polecane

  • 1