czwartek, 03 wrzesień 2020 13:15

Słodki stół - czy warto postawić na taką atrakcję swojego wesela?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Słodki stół Słodki stół

   Słodki stół już od kilku lat stanowi bardzo ważny punkt każdego przyjęcia weselnego. Za każdym razem, gdy podczas wesela pojawia się słodki stół, uwaga wszystkich gości skupia się właśnie na nim. Co kryje się za popularnością tej atrakcji? Nie tylko słodkie przekąski, ciasteczka i muffinki, ale również spójność kolorystyczna i wymyślne kształty, które tworzą piękną całość.

W jaki sposób zaplanować swój słodki stół na wesele? Jakie słodkości powinny pojawić się na naszym stole słodkości? Czy w przypadku słodkiego stołu więcej znaczy lepiej? 

Jak dobrać idealny słodki stół do swojego przyjęcia weselnego 

 To właśnie idealna konsekwencja kolorystyczna sprawia, że słodkie stoły stanowią hit wszystkich wesel, na których się pojawią. Istotne jest więc, by kolorystyka i motyw przewodni stołu był ściśle powiązany z kolorystyką naszej sali weselnej oraz dodatkami. Decydując się na zamówienie stołu, warto będzie poinformować o tym, w jaki sposób zostanie przystrojona sala, jakie kolory będą dominować, a także jakie dodatki będą zastosowane. Różnorodność słodkich przekąsek sprawia, że profesjonaliści z łatwością dobiorą zarówno słodycze jak i ozdoby w taki sposób, by słodki stół nie wygląda odmiennie w stosunku do reszty sali. Jeśli uzyskamy efekt jednakowego wystroju, nasz słodki stół będzie prezentować się jeszcze piękniej a goście będą zachwyceni pomysłem. 

Jakie słodkości powinny znaleźć się na słodkim stole? 

     Wybór słodkich przekąsek jest porażający i może przyprawić o zawrót głowy każdego miłośnika kalorii. Spośród dziesiątek rodzajów, do wyboru mamy między innymi pyszne muffinki, ciasteczka, ciasta, małe torciki, które są do zjedzenia przez jedną osobę, małe deserki w szklanych kubeczkach, przystrojone owocami dopasowującymi się kolorystycznie w nasz wystrój sali. Poza tym warto dodatkowo wzbogacić nasz słodki stół makaronikami, dużymi lizakami, wykwintnymi pralinkami, cukierkami oraz kremami i małymi budyniami. Zamawiając słodki stół na poniższej stronie https://slodkiepasje.pl, mamy pewność, że nasz stół będzie z jednej strony różnorodny i bogaty w przeróżne rodzaje pyszności a z drugiej strony będzie idealnie wpasowuje się w całość. 

Czy słodki stół powinien uginać się pod ciężarem słodyczy, czy skupić się jedynie na kilku najpopularniejszych słodkościach? 

     Odpowiednia kompozycja naszego stołu to odpowiedzialność profesjonalistów. Jak widać na poniższej stronie https://slodkiepasje.pl/gallery/slodki-stol/, słodki stół wcale nie oznacza, że słodyczy jest bardzo dużo. Najważniejsza to różnorodność skupiona na malutkich porcjach. Weselnicy, widząc tak piękny stół, będą chcieli spróbować dosłownie wszystkiego. Dlatego staramy się przygotować jak najwięcej naczyń z dużą ilością słodyczy, które podzielone są na małe porcje. Dzięki temu jedna osoba może zakosztować kilku różnych przysmaków. Zbyt duża ilość słodyczy na samym początku może zniszczyć piękną kompozycje stołu, dlatego warto na dopasować ilość produktów do liczby weselników, a w razie braku na bieżąco donieść słodycze.

Polecane

  • 1