sobota, 31 październik 2020 17:15

Prezent dla brodacza? Przedstawiamy kilka pomysłów.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
elegancki prezent dla mężczyzny elegancki prezent dla mężczyzny

Broda jeszcze kilka - kilkanaście lat temu była czymś passe. Raczej kojarzyła się ze starszymi nie do końca zadbanymi mężczyznami. Natomiast obecnie śmiało można powiedzieć, że broda przechodzi prawdziwy renesans. Nawet bardzo młodzi mężczyźni chętnie noszą brodę i co najważniejsze - odpowiednio o nią dbają!

W związku z czym w niniejszym artykule przedstawiamy kilka przydanych pomysłów na prezent dla brodacza z klasą.

Męski przybornik do łazienki

Czy przybornik, czyli sprytna mała kosmetyczka z lusterkiem to coś co jest zarezerwowane tylko dla kobiet? Absolutnie nie! Mężczyźni również o siebie muszą zadbać. Również mają kosmetyki. Wreszcie również muszą swoje kosmetyki jakoś uporządkować. W związku z czym męski organizer do łazienki jest jak najbardziej “męski” i co do tego nie ma wątpliwości żaden prawdziwy gentelmen. Co znajdziemy w takim męskim organizerze? Organizer mieści pastę do zębów, szczoteczkę, poza tym, można na nim zawiesić maszynkę do golenia. Jest bardzo przydatny w podróży, gdyż dzięki poręcznym lusterku można się ogolić praktycznie wszędzie.

Zestaw do brody dla prawdziwego gentelmena

Jakie elementy znajdziemy w gustownym zestawie dla brodacza? Na pewno niewielki grzebień z ergonomicznym uchwytem oraz fryzjerskie nożyczki zaprojektowane specjalnie do stylizacji brody. Poza tym, w zestawie dla brodacza nie może zabraknąć kosmetyków do pielęgnacji brody. Jest to między innymi olejek (zawierający witaminę E, olejek arganowy oraz olejek jojoba). Do tego balsam do brody, który nadaje brodzie blasku. Całość zamknięta w gustownej i bardzo eleganckiej kosmetyczce ze skóry. Tego typu elegancki prezent dla mężczyzny znajdziecie pod adresem https://forhim.pl

Kosmetyki do pielęgnacji brody

Każdy brodacz wie, że o brodę trzeba dbać. Kupno kosmetyków najwyższe jakości nie jest tanią sprawą. Dlatego udanym i bardzo praktycznym pomysłem na prezent mogą być kosmetyki do pielęgnacji brody. Podstawą jest szampon oczyszczający brodę i skórę. Po umyciu broda ładnie pachnie, jest wygładzona i świeża. Wedle zaleceń, mycie wody za pomocą szamponu powinno być wykonane co najmniej dwa razy w tygodniu. Chociaż równie dobrze można myć brodę codziennie. Poza szamponem, na rynku znajdziemy mnóstwo kosmetyków dla brodaczy (olejki, mydła, balsamy).

Golenie z klasą? Tylko brzytwą!

Każdy prawdziwy mężczyzna wie, że golenie z pełnią klasy jest możliwe tylko przy użyciu prawdziwej brzytwy. Golenie brody brzytwą to maksymalnie męskie zajęcie. Brzytwa to prezent dla entuzjastów tradycyjnego golenia, lecz nie tylko! Bo nigdy nie jest za późno by sprawdzić jak to jest golić się z klasą!

Polecane

  • 1