piątek, 03 luty 2023 12:31

Panele szklane z grafią - gdzie można je wykorzystać?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Szkło hartowane z grafiką na wymiar Szkło hartowane z grafiką na wymiar Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Panele szklane z grafią to wysokiej jakości produkt ozdobny. Może być stosowany zarówno w domach prywatnych, jak i w biurowcach oraz przestrzeniach wspólnych. Sprawdź nasze rady i dowiedz się, co można umieścić na szkle i dlaczego warto wybrać panele! 

 

  1. Jakie grafiki można umieścić na panelach szklanych?
  2. Czy szkło może być jednokolorowe? 
  3. Czy panele szklane z grafiką są wytrzymałe?
  4. Jakie właściwości ma szkło hartowane?
  5. Czy szkła hartowanego używa się również w kuchni? 

Panele szklane z grafią to doskonały pomysł na ciekawe zaaranżowanie kuchni, oryginalny szyld do firmy lub oryginalną dekorację do pokoju. Obecnie na rynku dostępne są warianty w pełni spersonalizowane, zarówno pod względem wielkości, kształtu, jak i grafiki. 

Jakie grafiki można umieścić na panelach szklanych?

Szkło hartowane z grafiką na wymiar to ogromny wybór możliwości. Wybierając grafikę oraz rozmiar paneli szklanych można mieć pełną dowolność. Zarówno zdjęcia, abstrakcje, jak i napisy lub logo może zostać wykonane z najwyższą starannością na wysokiej jakości szkle hartowanym. 

Czy szkło może być jednokolorowe? 

Panele szklane z grafią to nie tylko barwne zdjęcia czy imitacje różnorodnych kamieni i struktur. Dla miłośników minimalizmu pojawiło się szkło lacobel. Jest to niezwykle odporne na uszkodzenia oraz zabrudzenia rozwiązanie. Występuje w szerokiej palecie kolorów i świetnie sprawdza się m.in. w kuchni. Jest znacznie prostsze do utrzymania w czystości niż np. płytki oraz fugi. 

Czy panele szklane z grafiką są wytrzymałe?

Panele szklane z grafią są wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego. Zamówienie tego typu ozdoby jest bardzo proste i można z łatwości zrobić to przez internet. Panele tego typu są cięte na wymiar oraz bezpiecznie dostarczane do klienta. 

Wykorzystując nowoczesne metody druku, uzyskane kolory są nasycone, a linie wyraźne. 

Jakie właściwości ma szkło hartowane?

Szklane panele z różnorodnymi grafikami oraz lakierowaniem są zazwyczaj wykonywane z wysokiej jakości szkła hartowanego. Jest to materiał wielokrotnie bardziej odporny oraz trwały niż klasyczne szkło. Nie przeszkadzają mu zmiany temperatury oraz wiele uszkodzeń mechanicznych. 

Czy szkła hartowanego używa się również w kuchni? 

Szkło hartowane z grafiką, powierzchnią lakierowana lub szkło typu lacobel może być z powodzeniem wykorzystywane w dowolnym pomieszczeniu, również kuchni. To częsty wybór przede wszystkim ze względu na łatwość czyszczenia oraz odporność na temperaturę. 

Polecane

  • 1