wtorek, 24 listopad 2020 17:00

Meble kuchenne na wymiar - wybierz tę opcję i stwórz własną idealną kuchnię!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Meble kuchenne na wymiar Meble kuchenne na wymiar

Jak urządzić kuchnię? Jest to kwestia wymagająca gruntownego przemyślenia. Idealna kuchnia powinna być stylowa, zaaranżowana według indywidualnego gustu użytkowników i dopasowana do ich przyzwyczajeń oraz potrzeb, a także funkcjonalna.

Meble kuchenne wykonane na wymiar oferują nam wiele możliwości, pozwalają na stworzenie kuchni marzeń przy ergonomicznym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Poznaj ich zalety!

Wykorzystaj maksymalnie dostępną przestrzeń

Gotowe meble dostępne w sklepach doskonale sprawdzają się w typowych dużych, prostokątnych lub kwadratowych wnętrzach, bez skosów i wnęk. Co w przypadku, gdy nasze pomieszczenie znajduje się na poddaszu lub jest bardzo wąskie, posiada różne instalacje, filary, wnęki? Jeżeli wstawimy tam sklepowe meble o uniwersalnym kształcie, pozostanie dużo niewykorzystanej przestrzeni, może też nie zmieścić się kuchenka, lodówka czy zlew.

Zamówienie mebli kuchennych na wymiar pozwala na urządzenie pięknej i praktycznej kuchni nawet w pomieszczeniach nietypowych lub bardzo małych. Meble przygotowane na indywidualne zamówienie pozwalają na praktyczne wykorzystanie wnęk i skosów. Nietypowe fragmenty przestrzeni mogą zostać zabudowane i wykorzystane jako dodatkowe miejsce do przechowywania. Szafkami na wymiar można również zabudować całą ścianę, i w ten sposób zyskać więcej schowków. O tym, czy szafki będą wąskie, czy szerokie, z witryną czy bez, gdzie będą szuflady i jaki kształt będą miały nogi meblowe, decydujemy sami. Meble na wymiar pozwalają również na ukrycie różnych urządzeń AGD, jak zmywarka czy kuchenka w estetycznej i stylowej zabudowie.

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Zaprojektuj niepowtarzalną kuchnię według własnego gustu!

Meble kuchenne na wymiar możemy zaprojektować tak, aby uzyskać funkcjonalną i stylową przestrzeń. Uroku doda im odpowiednie oświetlenie, którego rozmieszczenie ustalamy indywidualnie z wykonawcą. Sami wybieramy również rodzaj materiału, kolor blatów i frontów, system otwierania szafek i szuflad. Mamy też możliwość wyboru różnych ciekawych rozwiązań, podnoszących funkcjonalność kuchni. Wybierając meble, warto również pomyśleć o tkaninach meblowych. Dzięki odpowiednio dobranym materiałom, można uzyskać nie tylko estetyczne, ale także wygodne meble.

Indywidualny charakter i niepowtarzalny wygląd kuchni łatwo uzyskamy za pomocą mebli na wymiar. Aranżacja zależy od nas samych. Skorzystajmy również z rad i propozycji doświadczonego wykonawcy. Stwórzmy kuchnię marzeń, dopasowaną idealnie do naszych wymagań, potrzeb i stylu życia.

Polecane

  • 1