środa, 06 marzec 2024 11:26

Jaki smartwatch z nfc wybrać?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Smartwatch z płatnością nfc Smartwatch z płatnością nfc materiał partnera

Smartwatch z NFC to zaawansowane urządzenie, które umożliwia nie tylko monitorowanie czasu, ale także szereg innych czynności, takich jak odbieranie wiadomości, korzystanie z aplikacji czy dokonywanie płatności poprzez technologię NFC. Komunikacja bliskiego zasięgu (NFC) to technologia, która pozwala na bezprzewodową komunikację pomiędzy urządzeniami na niewielką odległość.

 

W dobie cyfryzacji i ciągłego rozwoju technologicznego, przed wyborem właściwego urządzenia możemy zadawać sobie pytanie, jaki smartwatch z NFC wybrać. Wybór ten nie jest jednak łatwy, gdyż na rynku dostępnych jest wiele modeli, które różnią się od siebie pod wieloma względami. Czytaj dalej i poznaj naszego faworyta.

Jaki smartwatch z nfc? Postaw na Galaxy Watch6

Wybierając smartwatch z NFC, zwróć uwagę na kilka kluczowych czynników. Przede wszystkim warto, aby smartwatch był kompatybilny z Twoim smartfonem. Kolejnym, ważnym aspektem są funkcje, które oferuje dany model - niektóre smartwatche z NFC proponują jedynie podstawowe funkcje, takie jak monitorowanie aktywności fizycznej, podczas gdy inne wyposażone są w zaawansowane opcje, takie jak monitorowanie snu, tętna czy nawet płatności NFC. Wygląd urządzenia oraz jakość baterii to kolejne czynniki, które również warto wziąć pod uwagę.

Jednym z polecanych przez nas modeli jest smartwatch z modułem nfc Galaxy Watch6. Model ten zdaje się oferować szeroki zakres funkcji, w tym monitorowanie aktywności fizycznej[1] i śledzenie postępów, a także możliwość stworzenia własnego treningu.[2] [3] [4] Jednak to nie wszystko. Dzięki zaawansowanej technologii monitorowania snu, smartwatch z płatnością nfc Galaxy Watch6 może pozwolić Ci lepiej zrozumieć i poprawić jakość swojego odpoczynku, co może ułatwić Ci wykorzystanie w pełni każdego dnia. Wystarczy, że będziesz nosić Galaxy Watch6 podczas snu, a urządzenie to zadba o resztę.[5] [6] [7]

Smartwatch damski nfc Galaxy Watch6

Przykładasz dużą wagę do codziennych stylizacji? Już teraz dopasuj smartwatch damski nfc Galaxy Watch6 do swojego gustu. Możesz dobrać do swojego zegarka paski w różnych stylach i z różnych materiałów.[8] Ponadto, masz również możliwość personalizacji tarczy przy pomocy wielu kolorów i wzorów.[9] Dodatkowo solidne, szafirowe szkło wpływa na odporność i trwałość wyświetlacza urządzenia[10], a certyfikaty IP68 i 5ATM[11] świadczą o jego wytrzymałości, dzięki której urządzenie może towarzyszyć Ci w trakcie wielu codziennych wyzwań. Postaw na smartwatch damski nfc Galaxy Watch6!

Smartwatch z modułem NFC

Wybór odpowiedniego smartwatcha z NFC to decyzja, która może ułatwić Ci codzienne życie. Smartwatch z płatnością nfc Galaxy Watch6, oferuje wiele korzyści i funkcji, które sprawiają, że wydaje się być dobrym urządzeniem tego typu dostępnym na rynku. Sprawdź, pozostałe funkcjonalności Galaxy Watch6.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

[1] Alerty Stref tętna są przeznaczone wyłącznie do ogólnych celów związanych z dobrym samopoczuciem i kondycją. Nie są przeznaczone do wykrywania, diagnozowania, leczenia, monitorowania lub zarządzania jakimikolwiek stanami medycznymi lub chorobami. Wszelkie informacje dotyczące zdrowia dostępne za pośrednictwem urządzenia i aplikacji nie powinny być traktowane jako porada medyczna. Użytkownicy powinni zasięgnąć porady lekarza.Dostępność funkcji powiadamiania o nieregularnym rytmie serca (IHRN) może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Ze względu na krajowe ograniczenia w uzyskaniu zatwierdzenia/rejestracji jako oprogramowanie jako urządzenie medyczne (SaMD), funkcja ta działa tylko na zegarkach i smartfonach zakupionych w krajach, w których usługa jest obecnie dostępna (jednak usługa może być ograniczona, gdy użytkownicy podróżują do krajów nieobjętych usługą). Nie jest przeznaczony do powiadamiania o każdym epizodzie nieregularnego rytmu sugerującego migotanie przedsionków, a brak powiadomienia nie oznacza, że nie występuje żaden proces chorobowy. Nie jest przeznaczony dla użytkowników z innymi znanymi zaburzeniami rytmu serca lub użytkowników w wieku poniżej 22 lat. Użytkownicy nie powinni interpretować ani podejmować działań klinicznych w oparciu o dokonane prognozy bez konsultacji z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.Dostępność aplikacji EKG może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Ze względu na krajowe ograniczenia w uzyskaniu zatwierdzenia/rejestracji jako oprogramowanie jako urządzenie medyczne (SaMD), aplikacja EKG działa tylko na zegarkach i smartfonach zakupionych w krajach, w których usługa jest obecnie dostępna (jednak usługa może być ograniczona, gdy użytkownicy podróżują do krajów nieobjętych usługą). Więcej informacji i najnowsze aktualizacje dotyczące krajów objętych usługą można znaleźć na stronie https://www.samsung.com/apps/samsung-health-monitor. Aplikacja nie jest przeznaczona dla osób poniżej 22 roku życia. Użytkownicy nie powinni interpretować ani podejmować działań klinicznych w oparciu o dane wyjściowe urządzenia bez konsultacji z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

[2] Kompatybilne smartfony i dostępne funkcje mogą się różnić w zależności od kraju/regionu, operatora lub urządzenia.

[3] Automatyczne wykrywanie treningów musi być włączone w Ustawieniach. Funkcja automatycznego wykrywania nie jest dostępna dla wszystkich treningów.

[4] Dostępne tylko na Galaxy Watch6 i po sparowaniu z kompatybilnym urządzeniem mobilnym.

[5] Wymaga aplikacji Samsung Health w wersji 6.24 lub nowszej.

[6] Galaxy Watch6 musi być sparowany ze smartfonem Samsung Galaxy z systemem Android 10.0 i co najmniej 1,5 GB pamięci.

[7] Funkcje śledzenia snu są przeznaczone wyłącznie do ogólnych celów związanych z dobrym samopoczuciem i kondycją. Nie są przeznaczone do wykrywania, diagnozowania, leczenia jakichkolwiek schorzeń lub zaburzeń snu. Pomiary służą wyłącznie do celów osobistych. W celu uzyskania porady należy skonsultować się z lekarzem.

[8] Dostępność pasków do zegarka może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Dodatkowe paski do zegarka są sprzedawane oddzielnie.

[9] Dostępność pasków do zegarka może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Dodatkowe paski do zegarka są sprzedawane oddzielnie.

[10] W oparciu o twardość Vickersa mierzoną przy stałym obciążeniu 200 gf.

[11] Galaxy Watch6 jest wodoodporny do 50 metrów głębokości przez 10 minut w klasie 5ATM. Nie nadaje się do nurkowania ani aktywności w wodzie pod wysokim ciśnieniem. Jeśli urządzenie lub ręce są mokre, należy je dokładnie wysuszyć przed użyciem. Galaxy Watch6 zapewnia stopień ochrony (IP68) przed kurzem i słodką wodą do głębokości 1,5 metra przez maksymalnie 30 minut. Więcej informacji, w tym instrukcje dotyczące pielęgnacji/użytkowania, można znaleźć w instrukcji obsługi.

Polecane

  • 1