niedziela, 07 listopad 2021 14:10

Fala uderzeniowa w Krakowie

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
fala uderzeniowa kraków fala uderzeniowa kraków https://krakow.bodymove.pl/

Terapia falą uderzeniową jest zabiegiem, w którym fale uderzeniowe są aplikowane do ciała. Fale uderzeniowe oddziałują na tkanki w bezpośredniej bliskości miejsca, w którym zostały przyłożone.

Fale uderzeniowe mogą wnikać głęboko w tkankę miękką, mięśnie i skórę. Fale uderzeniowe powodują wibracje (zakłócenia) w tej głębiej położonej tkance.

Leczenie falą uderzeniową odbywa się za pomocą akustycznych fal uderzeniowych o dużej mocy, które oddziałują tylko na obszar bólu lub obszar dotknięty, bez wpływu na inne organy lub struktury ciała. W Polsce kliniczne zastosowanie fali uderzeniowej jest szeroko rozpowszechnione ze względu na jej skuteczność i niskie koszty w porównaniu z wieloma innymi metodami leczenia patologii, takich jak zapalenie stawów lub zapalenie ścięgien.

Obecnie istnieje https://krakow.bodymove.pl/fala-uderzeniowa-krakow/ duża grupa urządzeń medycznych, które generują fale uderzeniowe stosowane w terapia falą uderzeniową. Urządzenie do fali uderzeniowej składa się ze źródła fali uderzeniowej i generatora fal uderzeniowych, na wyjściu którego znajduje się aplikator, który emituje fale uderzeniowe do ciała.

Artykuł powstał przy współpracy z malkontent

Polecane

  • 1