poniedziałek, 04 maj 2020 16:25

Eleganckie dodatki wiosenne dla mężczyzn

Oceń ten artykuł
(40 głosów)
Spinki do mankietów Trendhim Spinki do mankietów Trendhim

Spinki do mankietów to biżuteryjny dodatek, który doskonale komponuje się z elegancką koszulą i marynarką. Przeznaczone na szczególne okazje spinki podkreślają przemyślany, nienaganny wygląd dopasowując się do reszty garderoby.

Spinki do mankietów można nosić nie tylko na oficjalne kolacje i biznesowe spotkania – świetnie sprawdzają się również w przypadku mniej formalnych i bardziej nonszalanckich okazji. Jakie spinki wybierać? Jak nosić spinki do mankietów?

Spinki do mankietów, które podkreślą wygląd

Spinki do mankietów to element męskiej biżuterii, który w naturalny i nienachlany sposób podkreśla eleganckie stylizacje. Modne dodatki wykonywane są z różnych materiałów: od cynku, miedzi i bawełny po stal nierdzewną i srebro. Szeroki wybór wzorów i modeli sprawia, że spinki do mankietów są dostępne w różnych przedziałach cenowych – dzięki temu każdy może cieszyć się nienagannym wyglądem.

Spinki do mankietów mogą być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Poza kompletem wysokiej jakości spinek na stronie: https://www.trendhim.pl/spinki-do-mankietow-c.html dostępne są także dopasowane zestawy spinek do mankietów i krawata. Możliwość personalizacji sprawia, że będą wyjątkowym i niepowtarzalnym dodatkiem, a wszechstronne grawerowanie laserowe zapewnia uzyskanie oczekiwanego efektu końcowego.

Jak nosić spinki do mankietów?

Spinki do mankietów przeznaczone są do zakładania na określony typ koszul. Męska koszula, którą można uzupełnić eleganckimi spinkami powinna mieć specjalne mankiety, które zamiast guzika posiadają otwory do wpięcia spinki. Spinki do mankietów można stosować również w przypadku tak zwanych francuskich podwójnych mankietów.

Teoretycznie spinki do mankietów można zakładać do dowolnej koszuli, jednak w takim zestawieniu efekt końcowy może nie spełniać naszych oczekiwań. Stylizacja nie będzie dopracowana także wtedy, gdy koszula nie zostanie uzupełniona marynarką lub gdy spinki nie będą odpowiednio widoczne. Z tego powodu spinki do mankietów powinny wystawać spod rękawów marynarki na około dwa centymetry.

Jak dobrać spinki odpowiednie do mankietów koszuli?

Spinki do mankietów Trendhim

Spinki do mankietów Trendhim

Spinki do mankietów warto dobierać do każdej stylizacji. Różnorodność wzorów pozwala na każdorazowe dopasowanie spinek do konkretnego stroju i okazji – właśnie dlatego mogą być idealnym dopełnieniem wyglądu. Spinki do mankietów nie mają standardowego rozmiaru, więc przed zakupem należy sprawdzić, czy pasują do wybranej koszuli oraz do naszych osobistych preferencji.

Wybór powinien uwzględniać całokształt stylizacji – nienaganny wygląd zapewnią jedynie spinki do mankietów współgrające kolorystycznie i stylistycznie z pozostałymi elementami ubioru. Estetycznie powiązane spinki do mankietów oraz spinka do krawata gwarantują elegancki i przemyślany wygląd. Szukając odpowiedniego połączenia można sięgnąć po gotowe zestawy biżuterii męskiej. Kolor spinek może być dopasowany także do wyglądu partnerki. Najbardziej popularne są klasyczne spinki do mankietów w kolorach złota i srebra. Złoto doskonale komponuje się z ubraniami w ciepłych barwach, a srebro świetnie uzupełnia strój w zimnych i neutralnych odcieniach.

Polecane

  • 1