wtorek, 17 styczeń 2023 15:32

Czy warto używać Tindera w 2023?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Tinder- poradnik Tinder- poradnik pixabay

W dobie XXI wieku randki online stały się bardzo powszechne. Nie ma się czemu dziwić - to bardzo prosty sposób komunikowania się, dający szansę znalezienia osoby, z którą można nawiązać kontakt. Jednak znalezienie portalu, który faktycznie ułatwi nam poznanie drugiej połówki: mężczyzny lub kobiety wcale nie jest takie proste, dlatego warto posiłkować się opiniami innych osób.

 

Portale randkowe. Czy warto używać Tindera w 2023?

Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszy się portal Tinder, który umożliwia spotkanie drugiej osoby. Tinder jest niezwykle popularny, a także bardzo wygodny w użytkowaniu. To mobilny portal służący do randkowania, który korzysta z technologii lokalizacji. Za tą sprawą znalezienie sympatii, która byłaby w zasięgu Twojego terytorium jest bardzo realne. Warto wspomnieć, że Tinder jest dostępny jako aplikacja na systemy operacyjne takie jak Android oraz iOS. W niektórych krajach można także korzystać z Tindera za pomocą przeglądarki internetowej

Tinder. Czy warto korzystać z aplikacji?

Biorąc pod uwagę liczne zalety Tindera jest to portal godny wypróbowania. Za jego sprawą można poznać nie tylko swoją sympatię, ale także przyjaciela, bądź przyjaciółkę, osobę z którą można po prostu porozmawiać i nawiązać kontakt. Ponadto istnieje wiele par, które są ze sobą już długi czas i poznały się za pomocą Tindera. Aby dobrze sobie radzić na aplikacji, trzeba posiąść wiedzę jak zacząć rozmowę na Tinderze.

Jak działa Tinder? Wady i zalety.

Jak przy każdym portalu randkowym nawet w Tinderze istnieją wady i zalety. Tinter może poszczycić się kilkumilionową bazą użytkowników. Posiada gigantyczną bazę danych. Dzięki odpowiednim algorytmom wybiera propozycje znajomości. Pod uwagę są brane:

  • odległość pomiędzy użytkownikami
  • preferencje dotyczące orientacji seksualnej
  • preferencje odnośnie wieku oraz płci
  • preferencje wynikające z informacji zawartych w profilu
  • pozycja rankingowa

Minusem jest to, że chociaż te wszystkie opcje mają duże znaczenie przy znalezieniu drugiej osoby, to wcale nie sprzyja w nawiązywaniu kontaktów. Dużym atutem są informacje dotyczące komunikatów "masz parę" oraz "ktoś cię polubił", ponieważ zdecydowanie przekuwają uwagę. Dodają też sporo emocji i gwarantują świetną zabawę.

Jednak czy warto używać Tindera w 2023 roku? Na to pytanie można sobie odpowiedzieć przytaczając także Boosta na Tinderze. Boost jest to chwilowe zwiększenie popularności na portalu - przez pół godziny profil jest wyróżniany, jednocześnie proponowany wszystkim użytkownikom, którzy znajdują się w okolicy. Dzięki temu możemy zyskać mnóstwo nowych znajomości na Tinderze, co sprzyja znalezieniu pary. Jest to statystycznie bardziej prawdopodobne, dlatego jeśli ktoś poszukuje drugiej połówki, albo osoby z którą po prostu chce porozmawiać to Tinder w 2023 roku będzie fajną opcją rozrywkową.

Więcej na: Tinder – Poradnik.

Polecane

  • 1