sobota, 22 sierpień 2020 10:31

Czy odkurzacze centralne wciąż są w modzie? Sprawdzamy

Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Odkuracze centralne Odkuracze centralne

Jeżeli budujesz dom na pewno zależy Ci na tym, aby zastosować w nim jak najwięcej innowacyjnych rozwiązań, które znacznie ułatwią Twoje życie. Dziś nieco bliżej przyjrzymy się centralnym odkurzaczom. Czy wciąż podbijają polski rynek? Czy jest to już przeżytek?

 

Jednostki centralne to rozwiązanie, które dobrze sprawdza się zarówno w dużych, jak i małych domach. BEAM SC 335 jest montowany w nowopowstałych domach, ale również w tych remontowanych. W końcu montaż tego typu instalacji wiąże się z koniecznością wprowadzenia poszczególnych części w ściany oraz w podłogę. Tam właśnie pojawiają się niezbędne rury, kolanka, a także gniazdka, dzięki którym odkurzacz centralny może działać. Jest to spore przedsięwzięcie, jednak czy warte świeczki? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Odkurzacz centralny nie wychodzi z mody

Choć jest to rozwiązanie technologiczne dostępne na polskim rynku od wielu lat, odkurzacze centralne cały czas cieszą się niesłabnącą popularnością. Dzieje się tak, ponieważ jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwala na zachowanie w domu doskonałej czystości. Dzięki BEAM SC 335 dotrzesz w poszczególnych pomieszczeniach do wszystkich, nawet najmniejszych zakamarków. Ponadto z tego urządzenia w szczególności będą zadowoleni alergicy. Jednostka centralna charakteryzuje się bowiem dużą mocą ssącą, dzięki czemu gwarantuje odpowiednią ochronę przed kurzem. Odkurzacz BEAM SC 335 docenią również rodzice małych dzieci oraz właściciele zwierząt. Dzięki jednostce centralnej zapomnisz bowiem o wszechobecnym piasku, okruszkach, czy też o sierści. Zwłaszcza, jeżeli postawisz na turboszczotki, które również są bardzo popularnym akcesorium do odkurzaczy centralnych.

Odkurzacz BEAM SC 335 to urządzenie na długie lata

Dlaczego warto zainstalować tego typu urządzenie również w swoim domu? Przede wszystkim jest to gwarancja bezpiecznego funkcjonowania przez długie lata. W końcu tego typu urządzenia służą mieszkańcom bezawaryjnie przez wiele lat. Jest to inwestycja, która szybko się zwróci. BEAM SC 335 należy jednak kupić w sprawdzonym miejscu. Dotyczy to również poszczególnych akcesoriów, a także elementów niezbędnych do montażu instalacji. Te przedmioty znajdziesz w sklepie internetowym Mikroenergetyka. Wszystkie są tam dostępne w bardzo korzystnych cenach, co jest dodatkowym atutem zakupów w tym miejscu. To jednak nie wszystko, ponieważ w firmie Mikroenergetyka czekają na Ciebie najlepsi eksperci od odkurzaczy centralnych, którzy są w stanie doradzić Ci najlepsze rozwiązania, które są odpowiednio dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz szybko i łatwo skontaktować się z nimi zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

Polecane

  • 1