środa, 18 maj 2022 14:42

3 profesjonalne zabiegi rzęs, które warto zrobić na wiosnę

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Szkolenia kosmetyczne Beautyestetic Szkolenia kosmetyczne Beautyestetic pixabay

Zastanawiasz się jakie zabiegi warto sobie zafundować by wiosnę zacząć wyglądając promieniście? Poniżej krótkie zestawienie najpopularniejszych, profesjonalnych zabiegów które odmienią wygląd Twoich rzęs.

 

Lifting i laminowanie

DLA KOGO Polecane paniom, które w szybki i prosty sposób pragną wydłużyć, wzmocnić i zagęścić rzęsy, a nie chce lub nie mogą skorzystać z doklejanych (np. z powodu uczulenia na klej). Zabieg poprawi wygląd słabych, wiotkich rzęs, proste zmienią się w ładnie podkręcone, bez efektu sztuczności.

ZABIEG Na oczyszczone rzęsy aplikuje się preparat, który umożliwi ukształtowanie włosków. Następnie do górnej powieki, tuż przy linii rzęs, przykłada się silikonowy wałeczek, na który nakręca się włoski. Na koniec rzęsy pokrywa się preparatem utrwalającym kształt. Lifting często uzupełnia się wzmacniającą strukturę włosków odżywką keratynową (laminowanie). Zabieg trwa 30-50 minut.

EFEKT I CENA Rzęsy wyglądają naturalnie. Są podniesione i ładnie podkręcone przez 4-6 tygodni. Cena: lifting 90.150 zł, razem z laminowaniem ok. 200 zł.

Botoks rzęs

DLA KOGO Jeśli chcesz mieć długie, mocne i ciemne rzęsy a chciałabyś czasem zrezygnować z makijażu (np. często chodzisz na basen lub siłownie), to zabieg dla Ciebie. Botoks pomoże odzyskać kruchym, przesuszonym rzęsom elastyczność, zregeneruje je i wzmocni.

ZABIEG Składa się on z trzech etapów. Pierwszy to lifting, podczas którego nadaje się rzęsom, kształt podkręca się je. Następnie nakładą się hennę, aby nadać włoskom ciemny odcień. Ostatni krok to aplikacja specjalnego preparatu Botox Lashes - zawiera on aktywne substancje odmładzające rzęsy, m.in.: kwas hialuronowy, kolagen, keratynę, olejki roślinne, proteiny jedwabne i witaminy. Zabieg twa ok.1.5 godziny.

EFEKT I CENA Ciemniejsze. grubsze i zagęszczone rzęsy na 4-6 tygodni. Cena: 180-260 zł.

Tusz semi-permanentny

DLA KOGO Trwale tuszowanie poleca się kobietom, które mają ładne, długie, mocne własne rzęsy i chcą je przyciemnić, zachowując naturalny wygląd. Zabieg uwydatnia i podkreśla, wyglądają na wytuszowane, ale bez użycia maskary.

ZABIEG Na oczyszczone i odtłuszczone rzęsy kosmetyczka nakłada specjalny tusz, który wiąże się z powierzchnią włosków, a po wyschnięciu staje się wodoodporny. Po naniesieniu tuszu semi-permenentnego rzęsy mają głęboki ciemny odcień, dzięki temu wyglądają na zagęszczone, dłuższe i pomalowane, ale nie są posklejane ani usztywnione, jak po naniesieniu zwykłego tuszu. Kolor jest odporny na ścieranie, nie rozmazuje się. Czas zabiegu: ok. 30 minut.

EFEKT I CENA Rezultaty zabiegu przypominają rzęsy doklejane (1:1). utrzymują się 3-4 tygodni. Po tym czasie tusz semi-permanentny musi być usunięty w salonie - używa się do tego specjalnego preparatu. Usuwanie tuszu jest zazwyczaj wliczone w cenę zabiegu: 120-200.

Jeśli kosmetologia interesuje Cię od tej drugiej strony, możesz także zapoznać się z ofertą szkoleń kosmetycznych które oferuje firma Beautyestetic z Katowic: Szkolenia kosmetyczne https://beautyestetic.pl

Polecane

  • 1