środa, 26 sierpień 2020 12:33

Te gwiazdy regularnie chodzą do wróżki. Mamy nazwiska!

Oceń ten artykuł
(6 głosów)
wróżby tarot online wróżby tarot online

Z czym kojarzą wam się postacie celebrytów? Pewnie większość odpowie, że to dla nich tzw. "ludzie sukcesu", osoby pewne siebie i śmiało realizujące swoje nawet najbardziej szalone pomysły.

Choć znamy ich przede wszystkim ze szklanego ekranu oraz za pośrednictwem informacji zaczerpniętych z tabloidów, te wielkie gwiazdy mają z nami coś wspólnego... Żyją w XXI wieku i uważają się za nowoczesne, pragmatyczne, a jednak zdarza się im odwiedzać wróżki i tarocistów. Jak to w ogóle możliwe?

Mocno stąpają po ziemi, ale wierzą we wróżby tarota online.

Polskie gwiazdy są przebojowe, pewne swojej wartości, zwykle nie mają też oporów przed pokazywaniem własnej rodziny w mediach społecznościowych. Niemniej jednak wiele z nich przyznaje, że zdarza się im korzystać z usług wróżek, dla których wróżby tarot online to nie tylko sposób na zarobek, ale też wielka życiowa pasja. Choć może się wydawać, że sławni ludzie osiągają życiowe sukcesy zwykle poprzez rodzinne koneksje, lub wrodzony talent do prowadzenia interesów, okazuje się, iż za powodzeniem niejednej aktorki, piosenkarki, czy znanego muzyka stoi wierny i sprawdzony doradca duchowy, dla którego wróżby tarot online https://wrozbytarot.online/ to nie są puste słowa!

Co wróżka sms przepowiedziała znanym Polakom?

Doda uważa, że wróżby tarot online dają jej bezpieczeństwo.

Dorota Rabczewska czyli DODA zdradziła w jednym z wywiadów, iż chętnie kontaktuje się z wróżkami, aby ustrzec się przed urokiem
i klątwami, jakich obawia się ze strony osób, które jej zazdroszczą. Od kiedy drugi raz wyszła za mąż, Doda bardziej strzeże swej prywatności i zastanawia się nad przyszłością własnej rodziny. Piosenkarka nawet, gdy nie ma okazji na osobistą wizytę w salonie wróżb, chętnie korzysta ze stron internetowych takich, jak ta: http://wrozbytarot.online/wrozka-sms Wróżka sms, którą tam poznała, pomaga jej się przygotować psychicznie nawet na gorsze okresy w życiu zawodowym i osobistym.

Dominika Ostałowska chce, by wróżka sms spełniła jej marzenie o egzotycznej podróży.

Aktorka wykorzystuje wróżby tarota online do realizacji swoich planów osobistych i ważnych projektów zawodowych. Choć jest szczęśliwą mamą, w jej otoczeniu jakiś czas temu pojawił się nowy partner. Ciekawe, czy aktorka wie od wróżki, kto będzie jej towarzyszem podczas długo planowanej egzotycznej podróży?

Małgorzata Rozenek-Majdan twierdzi, że wszystko, co przepowie wróżka, sprawdza się.

Obecna żona Radosława Majdana to dla wielu Polek wzór kobiety spełnionej w wielu obszarach. Małgorzata Rozenek jest przebojowa, zawsze stylowo ubrana. Doskonale radzi sobie przed kamerami, ma doświadczenie w wychowaniu dzieci, jako Perfekcyjna Pani Domu zawsze wie, co zrobić, by jej dom wyglądał jak z katalogu i lśnił nienaganną czystością. Okazuje się jednak, że nawet ona przyznaje się, że wie, co to wróżby online tarot i podobne hasła związane ze sztuką dywinacyjną. Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała w jednym z wywiadów, że jeszcze w czasach, gdy nie była osobą publicznie rozpoznawalną, korzystała z porad wróżki. To dzięki niej nabrała ogromnej pewności siebie, zrozumiała, że może realizować swoje plany zawodowe i wieść szczęśliwe życie rodzinne.

Czy warto pójść za przykładem celebrytów?

Jak pokazują powyższe przykłady, znani Polacy niejednokrotnie współpracują z wróżkami, tarocistami, specjalistami od białej magii. Czy to oznaka słabości z ich strony? Pewnie wielu z was powie, że tak i wróżby online tarot "to jakaś dziecinada!" Ale zamiast pochopnie oceniać takie wybory, lepiej zastanowić się, co tak naprawdę sprawia, że niektóre osoby są szczęśliwie zakochane, spełnione zawodowo i bajecznie bogate. Może warto pójść śladem podziwianych przez nas celebrytów - i choć jeden raz, tak na próbę wybrać się do wróżki? ;) 

Polecane

  • 1