niedziela, 26 luty 2023 14:15

Portwest odzież robocza dla profesjonalistów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Portwest odzież Portwest odzież - Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Każdy, dla kogo ważne jest bezpieczeństwo w czasie wykonywania pracy, doskonale wie, jak istotnym elementem jest prawidłowo dobrana odzież robocza. Portwest to marka, która już od wielu lat jest obecna na polskim rynku, ciesząc się dobrą opinią i dużym zainteresowaniem użytkowników. Wykonane z największą starannością o detale ubrania robocze, gwarantują wysoki poziom ochrony przed czynnikami zewnętrznymi, zapewniając oczekiwaną wygodę i trwałość w trudnych warunkach użytkowania.

 

Na co zwrócić uwagę kupując ubrania robocze Portwest?

Nie wiesz, jakie ubrania będą potrzebne twoim pracownikom? Ich umiejętny dobór jest niezwykle ważną sprawą, gdyż właśnie od tego zależy bezpieczeństwo noszących je osób. Zupełnie inny rodzaj ubrań potrzebny jest pracownikom fizycznym na zewnątrz, a innym wykonującym zadania z obsługi dróg. W ofercie posiadamy każdy rodzaj takiej odzieży, w tym również ubrania odblaskowe w kolorach ostrzegawczych. Zapewniają one nawet z dużej odległości bardzo dobrą widoczność, również po zmroku. W ofercie posiadamy zarówno kurtki wiosenne i zimowe, płaszcze przeciwdeszczowe oraz spodnie z odblaskowymi elementami. Dostępne w dużym wyborze rozmiarów, pozwalają na łatwe dopasowanie do wzrostu i wymiarów każdego pracownika.

Pozostałe rodzaje odzieży roboczej

Obuwie

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy naszą stronę internetową z ofertą firmy Portwest. Dostępne są na niej wszystkie oferowane u nas produkty, w tym także obuwie robocze tej marki. Mogą to być zarówno buty specjalistyczne, jak i klasyczne trzewiki. W wielu przypadkach rekomendujemy zakup butów ze wzmacnianymi noskami, chroniącymi palce stóp przed urazem mechanicznym. Oferowane przez nas buty zapewniają bardzo dobrą przyczepność na każdej powierzchni, a jednocześnie są wygodne nawet podczas wielogodzinnego chodzenia w nich.

Bluzy robocze

Jednymi z najbardziej popularnych i uniwersalnych ubrań są oczywiście robocze bluzy. Znajdują one zastosowanie podczas wykonywania wielu różnych obowiązków. Mogą one mieć postać ubieraną przez głowę lub rozpinaną, z kieszonkami lub bez, a także występują w różnych gramaturach. Bawełniane ubranie robocze zapewnia najlepszy komfort noszenia, chroniąc jednocześnie przed chłodem i nie krępując swobody ruchów. Polecana przez nas odzież robocza Portwest to produkt, który znajdzie uznanie zarówno w oczach profesjonalistów w swojej branży, jak i osób stawiających pierwsze kroki w swoim zawodzie i nie mających wcześniej do czynienia z ubraniami roboczymi.

Kombinezony robocze

Profesjonalna odzież robocza to także kombinezony, znajdujące zastosowanie w najbardziej niebezpiecznych zawodach. Można je spotkać zarówno na platformach wiertniczych na morzach i oceanach, jak i również w zakładach produkcyjnych. Kombinezony robocze zapewniają całościową ochronę naszemu ciału, chroniąc je przed urazami mechanicznymi, jak również działaniem czynników zewnętrznych.

Kamizelki

Odblaskowe kamizelki są nieodłącznym elementem wyposażenia wielu osób,  wykonujących prace fizyczne. Ich zadaniem jest sygnalizowanie obecności takich osób w otoczeniu, dzięki czemu łatwiej jest na nich uważać, również po zapadnięciu zmroku. Portwest odzież i kamizelki robocze wykonane są z bardzo dobrych gatunków materiałów, których główną zaletą jest duża odporność na zniszczenie, trwałość koloru i odblasku, a także krój zapewniający najwyższy możliwy komfort noszenia. Polecan przez profesjnalistów odzież robocza i BHP Portwest, na pewno będzie dla Państwa dobrym wyborem.

Polecane

  • 1