wtorek, 02 sierpień 2022 08:52

Frezarka do paznokci - co warto o niej wiedzieć?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Frezarka do paznokci Frezarka do paznokci pixabay

Precyzyjnie wykonany manicure hybrydowy, to nie tylko paznokcie pomalowane pod same skórki, ale również wcześniejsze przygotowanie płytki.

Powinno się ono opierać przede wszystkim na bezpiecznym i dokładnym odsunięciu lub całkowitym usunięciu skórek, wyrównaniu i zmatowieniu powierzchni paznokcia, a także na nadaniu mu określonego kształtu i długości. Wszystkie z wymienionych czynności wykonasz przy pomocy frezarki, której obecność stanowi nieodłączny element pracy każdej stylizacji paznokci. Frezarka do paznokci umożliwia wykonanie trwałego i odpornego manicure zarówno w profesjonalnym salonie kosmetycznym, jak i w zaciszu własnego domu. W dalszej części artykułu poznasz kilka cennych informacji, które warto wiedzieć, planując zakup urządzenia. Sprawdź teraz!

frezarka do paznokci

frezarka do paznokci

Czym jest frezarka do manicure?

Frezarka do manicure należy do jednych z urządzeń, których nie może zabraknąć w profesjonalnym salonie kosmetycznym, zajmującym się wykonywaniem manicure. Pełni ona szereg istotnych funkcji, o których już wcześniej wspomnieliśmy. Do jej głównych zadań należy opracowywanie skórek oraz przygotowywanie powierzchni paznokcia pod produkty, takie jak baza, lakier lub żel budujący. Frezarka wykorzystywana jest również podczas ściągania żelu i hybrydy oraz usuwania ewentualnych zrogowaceń, czy nagniotków. Dlatego też jest ona tak uwielbiana przez wszystkie stylistki paznokci, jak i przez kobiety, które wykonują manicure, bądź pedicure hybrydowy samodzielnie w domu. Frezarka do manicure wizualnie przypomina urządzenie znajdujące się np. w gabinecie stomatologicznym. Jej podłużny kształt w połączeniu z wystającym frezem wygląda niczym wiertło, które służy dentystom do wykonywania rozmaitych zabiegów. Na szczęście jest ona przeznaczona do o wiele przyjemniejszych celów, a dźwięk, który z siebie wydobywa, jest o wiele łagodniejszy.

manicure hybrydowy

manicure hybrydowy

Hurtownia kosmetyczna La Diosa - postaw na sprawdzone urządzenia

Na pewno zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę przed złożeniem zamówienia. Na początku warto rozeznać się w firmach, które dysponują profesjonalnymi urządzeniami kosmetycznymi. Tutaj świetnym rozwiązaniem będzie hurtownia kosmetyczna La Diosa. Oferuje ona sprawdzony sprzęt od renomowanych producentów ze świata beauty. Wieloletnie doświadczenie wraz z wysoką jakością asortymentu sprawia, że hurtownia kosmetyczna cieszy się nienaganną opinią wśród swoich klientów. Skoro wiesz już, gdzie udać się po frezarkę, to co jeszcze powinnaś wiedzieć? Otóż pamiętaj, aby zwrócić uwagę na parametry, takie jak: moc urządzenia, liczba obrotów na minutę, liczba i rodzaj końcówek, czy też obecność pedału nożnego. Najczęściej zaleca się frezarki o mocy 45W, jednak na rynku istnieje szeroki wybór tego typu urządzeń o mniejszych, jak i większych parametrach. Zapoznaj się z ofertą dostępną w hurtowni ladiosa.pl, a w razie pytań - skontaktuj się!

Polecane

  • 1