wtorek, 21 czerwiec 2022 18:00

Dlaczego warto mieć dystrybutor wody w firmie

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Dostawa wody do firmy Dostawa wody do firmy pixanay

Dystrybutor wody w miejscu to korzyści nie tylko dla pracowników, ale też dla pracodawcy i... społeczeństwa! Pracodawcy w niektórych sytuacjach mają wręcz obowiązek zapewnić swoim pracownikom wodę pitną. Dlaczego warto rozważyć zaopatrzenie swojego biura lub miejsca pracy w dystrybutor?

 

Zimna i gorąca woda — natychmiast!

Dzięki dystrybutorowi z opcją gorącej wody nie ma już potrzeby czekania na czajnik, aby zaparzyć filiżankę herbaty lub kawy. Woda jest od razu gorąca i nie trzeba już długo czekać, aż się nagrzeje. Dzięki temu pracownicy mają więcej czasu na relaks podczas przerwy w pracy i są bardziej wypoczęci. To rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić dużo czasu i poprawić wydajność. Zawsze zimna woda sprawdzi się natomiast w gorące dni. Niektóre modele oferowane przez przodujące na rynku firmy, takie jak Aquamo, pozwalają nawet na serwowanie wody gazowanej! Dystrybutor sprawdzi się nie tylko do przygotowania napojów, ale też posiłków typu instant, bez wychodzenia do kuchni, czy pomieszczenia socjalnego.

Szczęśliwi pracownicy i klienci!

Głównym powodem, dla którego warto wynająć dystrybutor do wody do swojej firmy lub jest korzyść dla pracowników. Pracownicy będą mogli wygodnie korzystać z urządzenia i będą lepiej nawodnieni w ciągu dnia, co zapewni im lepsze funkcjonowanie w ciągu całego czasu pracy. Picie odpowiedniej ilości wody to nie tylko lepsza koncentracja i większa produktywność, ale przede wszystkim zdrowie i dobre samopoczucie! Dzięki dostępności dystrybutora w miejscu odwiedzanym przez klientów zapewnimy im większy komfort podczas korzystania z naszych usług.

Ekologiczna opcja

Dystrybutor wody pozwoli ograniczyć zużycie plastiku, a jeśli wybierzemy dystrybutor wody bezbutlowej w firmie ograniczyć go właściwie do zera. Dzięki systemowi skutecznej filtracji wody nie będzie już konieczności używania przez pracowników wody butelkowanej. Dystrybutor wody to też oszczędność energii zużywanej na podgrzewanie wody, a więc i pieniędzy. Dystrybutor wody to ekologiczna opcja, a więc korzyść dla nas wszystkich!

Wiele dostępnych opcji

Do wyboru jest wiele różnych typów dystrybutorów, od dużych dystrybutorów wolnostojących do mniejszych urządzeń nablatowych. Łatwo można wybrać idealne urządzenie dla swojej firmy w zależności od ilości osób, które będą z danego urządzenia korzystać, warunków panujących w miejscu pracy i naszych oczekiwań. Dostawa wody do firmy i konserwacja dystrybutora do wody, czy jego ewentualna naprawa, realizowane są przez firmę.

Warto mieć dystrybutor wody w firmie, ponieważ przynosi on korzyści dla pracowników, pracodawcy, a także klientów. To ekologiczne i wygodne rozwiązanie. Warto zapoznać się z ofertą dostępnych dystrybutorów i wybrać urządzenie najlepiej dopasowane do naszych potrzeb.

Polecane

  • 1