czwartek, 13 lipiec 2023 10:26

Czy hala magazynowa jest potrzebna Twojej firmie?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
hale magazynowe hale magazynowe Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Masz szybko rozwijającą się firmę, której powierzchnia magazynowa kurczy się w oczach? Aby zaoferować klientom najlepsze warunki współpracy oraz szybką realizację zamówień potrzebujesz nowej przestrzeni na towar? Jeśli tak, masz trzy wyjścia: wynająć magazyn, zbudować go od podstaw lub postawić hale magazynowe w konstrukcji szkieletu stalowego. Najszybszym i najbardziej elastycznym rozwiązaniem jest właśnie to ostatnie.

 

Interesują Cię hale magazynowe? Sprawdź, od czego zacząć!

Przestrzeń magazynowa jest dziś dla wielu firm na wagę złota. Dzięki temu, że mogą magazynować potrzebny do handlu towar, stają się bardziej konkurencyjni na rynku i mogą oferować klientom lepsze ceny. Hale magazynowe zlokalizowane w pobliżu już istniejących oraz głównych szlaków komunikacyjnych mają olbrzymi potencjał inwestycyjny. Mogą służyć Twojej firmie lub możesz je przeznaczyć na wynajem i czerpać z niego zyski. Aby jednak stać się właścicielem hali magazynowej, powinieneś przejść przez wszystkie niżej wymienione etapy.

Projekt hali magazynowej

Jak w przypadku każdej inwestycji, również hala magazynowa wymaga projektu. Możesz zlecić jego stworzenie od podstaw lub skorzystać z gotowych projektów, dostępnych np. na naszej stronie. Sprawdź nasze portfolio, gdzie prezentujemy wybudowane hale magazynowe w całym kraju. Wybierając projekt, weź pod uwagę potrzebną powierzchnię magazynową, doki załadunkowe oraz warunki wydane dla posiadanego przez Ciebie terenu.

Budowa hal magazynowych

Oferujemy kompleksową budowę hal magazynowych, od projektu po oddanie gotowego do użytkowania obiektu. W tworzonych przez nas halach magazynowych znajdują zastosowania najlepsze rozwiązania dotyczące procesów logistycznych, infrastruktury, zarządzania oraz bezpieczeństwa. Ściany hal mogą być wykonane np. z płyty warstwowej, która nadaje im odpowiednią wytrzymałość i pozwala zachować zalecane parametry termoizolacji.

Co wyróżnia nasze hale magazynowe?

Przede wszystkim to, że mogą być wykonane w różnych technologiach, np. jako lekkie i tanie hale namiotowe lub magazyny stalowe, odporne na trudne warunki atmosferyczne. Budujemy hale o różnej wielkości i powierzchni, dostosowane do Waszych potrzeb, ilości zatrudnionych pracowników, a także uwzględniając rodzaj przechowywanych w nich towarów. Naszym celem jest zapewnienie Państwu stuprocentowej satysfakcji wynikającej z korzystania z naszych hal. Jeżeli mają Państwo więcej pytań o magazynowanie towaru w halach namiotowych, zapraszamy do kontaktu z nami.

Polecane

  • 1